Květen 2011

Náměšť ;) ♥

30. května 2011 v 14:42 | Saša :)
ZítraNáměšťS kamarádkou..půjdeme nakupovat.Ale beru si jen 350,-.No,ale užiju si to 100%!Bude to super.Už to vidím twe.No,prostě budu si kupovat třičtvrťáky a crosky.A potom něco dobrýho.Ještě si vezmu nějaký sví peníze,ale psst.Měla s náma jít i Pája,ale je nemocná a jde k doktorce :/.No tak má smůlu :D.Možná se tam někde uvidíme,že Pájo?Jo a pro Páju a Káťu článku v tomot týdnu mám málo jen 12,ale vy jste říkali že jenom 3.Tak jako ticho :D.V tom Náměšti to bude nej.No a teďka poslouchám písničku SuperStar-Nevzdávám.
Kousek textu: Poskládám svet z tónov a úlomkov viet,budú spočítané z pádov a strát.Nechci si lhát na hvězdu si hrát,shining so high,deeping in the sky.úhhh keď sa strácam,pozbierať sa musím vždy sám,nevzdávám,sebe hledám,sám sebou být chci a nezůstat sam..
.Tu písničku miluju! Dám vám ji sem.

Návštěvnost blogu za minulí týden..

30. května 2011 v 14:06 | Koníci-jsou-best
Pondělí:57
Úterý:43
Středa:67
čtvrtek:38
Pátek:18
Sobota:46
Neděle:32
PS:To co je červeně tak je největší návštěvnost a to co růžově tak nejmenší

už zítra!!

27. května 2011 v 18:25 | Saša :)
Ahoj.Už zítra jedu k Ferdovi a Riggovi..budu Riggovi zkoušet sadu.PS:Teďkom mi došla.No a bude to supér.Akorát když si prdne tak letí někam do "alelůja" ;D.No budu ho muset naučit lonžovat a taky ho budu muset obsedat.No už nějaké fotky mám,ale nemám jak je sem dát,protože mám sestru krávu!Je fakt strašná.A budu s Riggem jezdit v Kralicíh na těch závodech,ale jako nebudem soutěžit,ale jen tak si tam jezdit ;).A budeme hrát židličkovou :D.To zase dopadne.. :D.A Ilča-kamarádka tam bude jezdit se mnou na Ferdovi.A taky židličkovou.Jo a blbne mi blog takže je to celý na hovno nemůžu psát ani celý články nic :/.A kdo půjde zítra taky ke koním?Nebo na "den dětí" do Kralic nad Oslavou ? Já jo,protože tady bydlím kdyby něco začíná to v 10:00 zítra.U sokolovny nebo kd\yž bude nepříznivé počasí tak v sokolovně! Zatím pá.

Diplomky!!

27. května 2011 v 18:17 | Saša :) |  fotogalerie
Tak holky dám vám sem ty vaše diplomky za 1. a 2. místo! :) Ps:moc se mi nepovedly!

♥Bleskovka(jednoduchá...)♥

26. května 2011 v 19:55

Mám tu pro vás velice jednoduchou bleskovku...Poznejte co je za zvířátko na tomto obrázku...

+kdo uhodne i plemeno dostane hezčí diplomnek!!

Díky ;-*

23. května 2011 v 18:38 | Koníci-jsou-best
Moc děkuju Káťi že mi udělala dess!! :-* Moc se mi líbí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!No těch vykřičníků by tady bylo hodně!!No prostě moc děkuju!!

Doufám že nevypa*ne Martin

22. května 2011 v 20:26 | Koníci-jsou-best
Vím že to odbočuje z cesty,ale prostě on-Martin Harich je nejlepší!No jinak posílejte mu hlasy na číslo: 906 06 13 STAR 6 !!!!Já už jsem poslala 6 hlasů!!!Tak posílejte!!!

Už mě štve :/

21. května 2011 v 8:59 | Koníci-jsou-best
Ta Pavla je hrozná je nasraná kvůli tomu že ju nevezmem ke koním..prostě grr :/..Ať si najde svoje koně já s kamarádkou tam jezdíme už dlouho..tak ať drží hubu!!

Jóóó :)*

20. května 2011 v 18:40 | Koníci-jsou-best
Jsem moc šťastná!!Máma říkala že mi asi koupí BH :)*..Už mám vybraného a je moc pěknej!!Mám na něho zálusk už dlouho!Řekla bych že je hodně pěknej,ale někomu se líbit nemusí!!!A už se těším,protože mi jedna paní poslala dneska sadu na koně je hnědo-béžová a je moc pěkná!!No a přiložím fotku toho BH !

Breyer - Platinum Fun Day 2009

Pavlíno laskavě nebuď nasraná

20. května 2011 v 18:23 | Koníci-jsou-best
Pavlíno nebuď nasraná že tě nevezmem ke koním!můžem si tam vzít koho chcem a co chcem a ty prej na mě ve škole "A pak že tam nikoho nebudete brát" A tím tvým posraným tónem fakt už si naser!!

Aborting blog-Ruším blog

8. května 2011 v 8:48 | Koníci-jsou-best
Takže jak už napovídá nadpis;Ruším blog...důvody 1)nikdo sem nechodí 2)mám jiný blog 3)na ten jiný blog chodí více lidí 4)už mě tento blog nebaví,jak už jsem říkala nikdo sem nechodí

Takže blog bude pořád tady ae chodit sem moc nebudu jenom když si vzpomenu třeba v létě!

Páá

Budu mít novýho Schleila

2. května 2011 v 22:00 | Koníci-jsou-best
Uáá..budu mít novýho Schleila!!!a asi je budu zbírat hned jak ho budu mít tak půjdu fotit!!!Je to grošák!!!a je moc pěknej už se těším,ale možná budu mít jenom hříbě...mno uvidí se!