Srpen 2011

Holky ?? nechcete jít ven?! :D

21. srpna 2011 v 18:07
abych řekla pravdu tak se nudím :D a chci jít s někým ven s BH samžrejmě xD A ještě něco budu si asi obědnávat další BH tradíky x) na 100% FleetStreet Maxe x)* je boží.. a potom už nevím koho budu obědnávat xD Breyer - Fleetstreet Max

INFO!!!

18. srpna 2011 v 9:34 | Saša :)
Čauky,takže prostě tento blog bude jen o Breyer Horses-BH ;)) Breyer Horses jsou ty nej postavičky koní ;)) Včera jsme taky byly s holkama s Káťou ( www.stajbesthorses.blog.cz ) a s Pavkou ( www.wintherranch.blog.cz ) :)) venku s BH :)) bylo to bezva ;)) máme fotky,tak čekám až je Pavka dá na svůj blog abych si je mohla zkopčit ;)) mám to od ní dovolený nebojte :D ;)) bylo to včera bezva dneska bych taky chtěla jít,ale nemám čas :/ musím jít zbírat švestky :D :/ A ještě něco Hraje tu někdo www.howrse.cz ?? :o)) jestli ne tak byste se mohly zaregistrovat je to zdarma ;)) :P a je to bezva ;)) no nic to bude asi vše pa ;)

Breyer - Bet Yer Blue Boons

18. srpna 2011 v 9:24 | Saša :) |  Hodnocení BH
Breyer - Bet Yer Blue BoonsBreyer o ní napsal: Jsou královnami světa cuttingu: Členka Síně slávy a její red roan klisna. V roce 1999 na světovém finále Národní cuttingové Asociace, Lindy Burch a její klisna Amerického quarter horse, Bet Yer Blue Boons, dovedly své představení tak blízko k dokonalosti, že získaly nejvyšší hodnocení v celé šedesátileté historii svého sportu.


Co si o ní myslím: Bet Yer Blue Boons je Quarter Horse.Mě se moc líbí.Má strašně roztomilej kukuč.Líbí se mi u ní všechno..(a dál si to prostě domyslete xD)
Dávám ji:7/10!! :)

Už je mám doma :P

16. srpna 2011 v 14:33 | Saša :)
Už mám doma moje BH :) jsou úžasní jak už jsem říkala jsou to classici a asi budu classicy zbírat protože jsou roztomilí! :o) Dám vám sem fotky :) dám jsem fotky i Winda,kterého už mám asi týden :) fotky nejsou nic moc protože jsou z webky ale snad stačí :o) zatím pa

Renovace blogu-již brzy :)

15. srpna 2011 v 21:40 | Saša :)
Ahoj :P takže bych chtěla tento blog zrekunstruovat aby byl více o BH :P Takže hlásí se někdo kdo by mi udělal dess? :o) když tak pište do komentářů,ok? :P Jinak takže mám zatím 3 Bh máma má známe v Anglii takže budu mít BH i z Anglie dovežené :P a Káťa taky :P jsme jí to zařídily :P Bude to super z Anglii jich budu mít asi 5 :o) zatím pa

Breyer shopy v Anglii ;D

15. srpna 2011 v 16:00 | Saša :)
Ahoj tak vám tu sem dám obrázky BH shopů v Anglii :))


Ták a jsou obědnaní další Breyeři :) :P

11. srpna 2011 v 18:56 | Saša :)
Tak a už jsou obědnaní další BH jsou to classici ale to nevadí budou dva jeden je za 500,- ze specialu a jeden je hannoverian :-* za 420 :-* tyhle dva jsem si vždycky přála takže za ti dny už budu mít 3 BH :P budu mít z Kralic třetí nejvíc BH a Terka druhá-zatím :P že Katy ? a Kaťa první a pavka má jednoho ale aspoň to možnáááá bude mít dalšího Baxtera :) :P toho jsem chtěla taky ale přestala se mi líbit barva-sorry Pájo :D Takže za 3 dny už budu mít Winda,Hannoveráka kterej se bude jmenovat-nevím jak ještě :D a Speaciála kterej neím jak tam je je strakatej a grošovanej a je ze speciálu jak už jsem říkala :D* už se na ně těším :-* no to je všechno mějte se tu dobře pá :)

Jupí :) už mám Winda :P

3. srpna 2011 v 20:25 | Saša :)
Už ho mám doma je božskej :)* doporučuju vám ho všem! Je fakt boží fotky dám někdy později :) a chtěla bych baxtera a mamka mi ho obědná chtěla ho Pavka ale já vím že ho mít nebude :) tak si ho prostě koupím dřív už ho zítra asi obědnáme ;) no je úplně boží kamarádka katka má Eartha to je kůň na stejném mmodelu a je to z jedné edice ;) Já ho tak žeru twl!!Právě teď na něj čumím a obdivuju ho ;)) no to bude asi všechno a dobře se starejte o své BH ;)